HORARIS

INFANTS (6-17 anys)

TARDA

6 – 8 anys 17:30 – 18:30 h

9 – 10 anys 17:30 – 18:30 h

 

Sabre: 11 – 12 anys 17:30 – 19 h

Sabre: 13 – 15 anys 17:30 – 19 h

 

Floret: 11 – 12 anys 17:30 – 19 h

Floret: 13 – 15 anys 17:30 – 19 h

TARDA

6 – 8 anys 17:30 – 18:30 h

 

Espasa: 9 – 12 anys 17:30 – 18:30 h

Espasa: 13 – 17 anys 18:30 – 20 h

 

Sabre: 16 – 17 anys 17:30 – 19 h

TARDA

6 – 8 anys 17:30 – 18:30 h

9 – 10 anys 17:30 – 18:30 h

 

Sabre: 11 – 12 anys 17:30 – 19 h

Sabre: 13 – 15 anys 17:30 – 19 h

 

Floret: 11 – 12 anys 17:30 – 19 h

Floret: 13 – 15 anys 17:30 – 19 h

TARDA

6 – 8 anys 17:30 – 18:30 h

 

Espasa: 9 – 12 anys 17:30 – 18:30 h

Espasa: 13 – 17 anys 18:30 – 20 h

 

Sabre: 16 – 17 anys 17:30 – 19 h

TARDA

Espasa: 9 – 12 anys 17:30 – 18:30 h

Espasa: 13 – 17 anys 18:30 – 20 h

 

Sabre: 13 – 17 anys 17:30 – 19 h

 

Floret: 13 – 17 anys 17:30 – 19 h

ADULTS (18-99 anys)

MATÍ

9 – 10:30 h ESPASA: Fonaments tècnics i assalts dirigits

 

TARDA

19:30 – 20:30 h ESPASA: Fonaments tècnics

20:30 – 21:30 h ESPASA: Assalts dirigits bàsics

20:30 – 21:30 h ESPASA: Físic específic i assalts dirigits avançats

 

19:30 – 21:30 h Esgrima Històrica

 

19 – 20:30 h Floret de competició

19 – 20:30 h Sabre de competició

20 – 21:45 h Espasa de competició

MIGDIA

14 – 15 h ESPASA: Fonaments tècnics

 

TARDA

19 – 20:30 h POULE SABRE

 

19:30 – 20:30 h ESPASA: Fonaments tècnics

19:30 – 21:30 h ESPASA: Assalts dirigits bàsics i fonaments tècnics

20:30 – 21:30 h ESPASA: Físic específic i assalts dirigits avançats

 

20 – 21:45 h Espasa de competició

MATÍ

9 – 10:30 h ESPASA: Fonaments tècnics i assalts dirigits

 

TARDA

19:30 – 20:30 h ESPASA: Assalts dirigits bàsics

20:30 – 21:30 h ESPASA: Fonaments tècnics

20:30 – 21:30 h ESPASA: Desplaçaments i assalts dirigits avançats

 

19 – 20:30 h POULE FLORET

 

19:30 – 21:30 h Esgrima Històrica

 

19 – 20:30 h Sabre de competició

20 – 21:45 h Espasa de competició

MIGDIA

14 – 15 h ESPASA: Fonaments tècnics

 

TARDA

19:30 – 20:30 h ESPASA: Fonaments tècnics

 

20:30 – 21:45 h POULE ESPASA

 

20 – 21:45 h Espasa de competició

TARDA

19:30 – 20:30 h ESPASA: Fonaments tècnics i assalts dirigits bàsics

20:30 – 21:30 h SABRE: adults

 

19:30 – 21:30 h Esgrima Històrica

20 – 22 h Esgrima teatral

 

17 – 21:30 h Sabre de competició

19 – 20:30 h Floret de competició

20 – 21:45 h Espasa de competició

Escriu-nos un mail amb el nom i els dies que vols venir o truca’ns quan vulguis i t’apuntarem a les nostres classes! Si necessites més informació també pots venir a secretaria quan et vagi bé, estarem encantats.

Ús de cookies

Aquesta web usa cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis, comprovar el correcte funcionament del navegador i mostrar-li publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si contínua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra política de cookies.Política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies